Jdi na obsah Jdi na menu

Odbíjená HOŠI 8.-9. třída

15. 4. 2018

V Kralovicích se 5. dubna konalo okresní kolo v odbíjené hochů za účasti čtyř družstev. Dívky odehrály svou soutěž o den dříve (7 družstev). Hrálo se na dva vítězné sety do 25 bodů. Naši kluci na první dva soupeře absolutně nestačili jak herně, tak, a to především, i tělesnou výškou. Teprve třetí zápas s Horní Břízou přinesl vyrovnanou hru. Bohužel pouze v prvním setu. To byla velká škoda. Od stavu 21:14 v náš prospěch se nedařilo ani podání, ani hra u sítě.

Dolní Bělá : Kralovice 17 : 50 (6:25; 11:25)
Dolní Bělá : Kožlany 18 : 50 (12:25, 6:25)
Dolní Bělá : Horní Bříza 30 : 50 (21:25, 9:25)

Tento třetí zápas rozhodl o tom, že jsme z turnaje odjížděli bez medailového umístění. V prvním setu jsme vedli už 21:14, pak však došlo k nenadálému zvratu a neuhráli jsme už, na rozdíl od soupeře, ani bod. Druhý set měli kluci z Horní Břízy už pevně v rukou.

konečné umístění:     4. místo

družstvo: J.Nový 9.tř., M.Mach 9.tř., F.Jírovec 9.tř., V.Drbohlav 9.tř., L.Pergl 8tř.,   D.Nový 8.tř., A.Daníček 7.tř.
naši nejúspěšnější hráči: J.Nový vybojoval v náš prospěch 14 bodů, M.Mach 13 bodů, L.Pergl 3, A.Daníček 3, D.Nový 1, F.Jírovec 1, V.Drbohlav 1

Turnaj měl tak rychlý průběh, že se končilo už v jedenáct hodin. Pro nás byl tak zdrcující, že se nepodařilo udělat ani jednu jedinou fotografii. Zpáteční cesta do Dolní Bělé vedla po nezvyklé trase. Tak jsme ještě nikdy necestovali! Z Kralovic do Plas, z Plas na Hvozd a z Hvozdu do Dolní Bělé.